GDZIE KREATYWNI Idą PO PODATKI

Podatki w centrum miasta

„Istniejemy, aby edukować, wzmacniać i podnosić wiedzę finansową następnego pokolenia właścicieli i założycieli firm”.


Stephanie Blakley

Klient: Destiny Wesley – dyrektor generalny MeasureMe LLC

„Zakłócanie branży kosmetycznej, jedno zeznanie podatkowe na raz”.

Stephanie Blakley

Wiemy, że to, co robimy w branży kosmetycznej, jest potrzebne; przełamanie złych nawyków finansowych właścicieli firm BIPOC nie będzie łatwe. Jesteśmy jednak gotowi na wyzwanie i gotowi stanąć w obronie profesjonalistów z branży kosmetycznej i zaangażować się w pracę.

Już w 1995 roku nasza założycielka Stephanie Blakley zdała sobie sprawę, że firmy potrzebują firmy księgowej, która byłaby równie kreatywna jak one. Podczas studiów na Uniwersytecie Północnego Illinois podjęła decyzję o zmianie kierunku studiów na rachunkowość, aby wcielić w życie swoją wizję.


Twórcy jutra muszą mieć pewność, że finanse ich organizacji są w kompetentnych rękach firmy, która rozumie ich i ich działalność. Właściciele firm muszą móc skoncentrować się na rozwoju i działalności swojej firmy, podczas gdy ktoś w tle zajmuje się wszystkimi niuansami związanymi z liczbami. Co więcej, właściciele firm muszą także mieć poczucie, że ich księgowi są dostępni i chcą, aby oni również rozumieli, w jaki sposób wiedza finansowa ich firmy wzmocni ich jeszcze bardziej.


Jesteśmy TAM, TAM KREATYWNI Idą PO PODATKI!
„Obalamy mit, że audyt, podatki i księgowość są zniechęcające i przerażające, a zamiast tego zapewniamy jasność i łagodzimy strach przed nieznanym”.

„Naszą misją jest współpraca z organizacjami non-profit i agencjami rządowymi, aby realizować ich cele we wspieraniu lokalnych przedsiębiorców”.


Stephanie Blakley

Harriet Tubman, in 1868 or 1869 photograph by Benjamin F. Powelson, of Auburn, New York. After the Civil War, in which she was a  Union scout and spy, she returned to her home in Auburn, New York. She settled there in 1858, with the financial assistance o

Nasza kultura przywództwa służebnego napędza to, co robimy.

„Nasza filozofia budowania biznesu kształtuje każde działanie, które podejmujemy i decyzje, które podejmujemy.”

Stephanie Blakley

click here words hand lettering vector art drawing
black pointer arrow

Opinie klientów

„Sprzedajemy spokój ducha”

„Czuję się o wiele bezpieczniej, że problemy mojej firmy zostaną rozwiązane”.

- Czarny Lotos

Instagram

„Praca ze Stephanie była całkowitym błogosławieństwem! Pomogła mi w uporządkowaniu finansów firmy i przekazała mi niezbędną wiedzę, abym mógł podejmować lepsze decyzje finansowe przez cały rok, aby lepiej służyć mi w czasie podatkowym. Wiem, że dzięki jej pomocy mój biznes będzie się nadal rozwijał.”

Instagram

- Wholistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

„Jestem nowy w świecie biznesu i nie byłem pewien, jak prowadzić odnoszący sukcesy i wydajny biznes na papierze. Kilka miesięcy temu poznałem Stephanie i jej wspaniały zespół i tak, moje życie stało się lepsze. Jestem bardziej świadomy tego, jak moje księgowość powinna przebiegać prawidłowo. Prawidłowe budowanie marki mojej firmy. Honeybees Baketique odniesie większy sukces dzięki pomocy Stephanie Blakley i jej zespołu. Dziękuję za to, co dotychczas zrobiliście, przedstawiając mnie innym przedsiębiorcom, a także pomagając mi w uruchomieniu firmy lokalizacja sklepu.”

Golden seal with ribbons. Golden Medal. Award Ribbon.

Dotacja na rozwój społeczności

Przeczytaj oficjalny komunikat

Chicago

DPD

Burmistrz Brandon Johnson

Często Zadawane Pytania

JAKIE RYNKI OBECNIE OBSŁUGUJECIE?

Nasze główne biuro stacjonarne znajduje się w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy Downtown Loop w Chicago, gdzie dzielnica finansowa spotyka się z dzielnicą teatralną, i jest dogodnie zlokalizowane w samym sercu układu komunikacyjnego miasta, zaledwie kilka kroków od nowej siedziby Google. Nawet przy tak doskonałej lokalizacji zdecydowana większość naszej pracy odbywa się wirtualnie, z klientami z całych Stanów Zjednoczonych i członkami zespołu z całego świata.

Jak mogę umówić się na konsultację?

Jeśli masz konkretne pytanie lub potrzebę i chciałbyś skonsultować się z jednym z naszych ekspertów, pamiętaj, że spotkania są konieczne. Rezerwacji możesz dokonać łatwo online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem platformy Booksy. Możesz także skontaktować się z naszym biurem, a my z przyjemnością umówimy Cię na spotkanie. Zawsze chętnie Ci pomożemy!

istniejący

Klient

panel

Illustration of Barbell

Odnów swój obecny program księgowy, skontaktuj się z obsługą klienta i uzyskaj łatwy dostęp do bezpiecznego portalu podatkowego klienta! Linki do tych pomocnych zasobów można znaleźć po prawej stronie strony dla istniejących klientów.

Budowanie firm jutra.

Cheering Kid as Manager at Laptop Computer

Nowi Klienci

Skontaktuj się z nami

Linda@downtownlooptaxes.com

312-763-4956

Transparent Tumblr Icon
Facebook Logo Vector

Nasza lokalizacja

205 W Randolph St Suite 110 (Lobby) Chicago, IL 60606

black pointer arrow

Plany zapisów do księgowości

Nasze zaangażowanie we wzmacnianie pozycji właścicieli firm

Nauka na żądanie

Podcast Mic Icon Vector