YARATICILARIN VERGİLER İÇİN NEREYE GİTTİĞİ

Şehir Merkezi Döngü Vergileri

"Gelecek nesil işletme sahiplerinin ve kurucularının finansal okuryazarlığını eğitmek, güçlendirmek ve geliştirmek için varız."


Stephanie Blakley

Müşteri: Destiny Wesley - MeasureMe LLC CEO'su

"Güzellik sektörünü tek seferde vergi beyannameleriyle alt üst ediyoruz."

Stephanie Blakley

Güzellik sektöründe yaptığımızın gerekli olduğunu biliyoruz; BİPOC işletme sahiplerinin kötü mali alışkanlıklarından kurtulmak kolay olmayacak. Ancak biz bu zorluğa hazırız ve güzellik sektörü profesyonellerini savunmaya ve çalışmaya hazırız.

1995 yılında kurucumuz Stephanie Blakley, işletmelerin kendileri kadar yaratıcı bir muhasebe firmasına ihtiyaç duyduğunu fark etti. Northern Illinois Üniversitesi'nde geçirdiği süre boyunca vizyonunu hayata geçirmek için ana dalını Muhasebe'ye kaydırmaya karar verdi.


Yarının yaratıcılarının, kuruluşlarının mali durumunun kendilerini ve işlerini anlayan bir firmanın yetenekli ellerinde olduğu konusunda gönül rahatlığına sahip olmaları gerekiyor. Birisi arka planda sayılarla birlikte gelen tüm nüanslarla ilgilenirken, işletme sahiplerinin işletmelerinin büyümesine ve faaliyetlerine odaklanabilmeleri gerekir. Sadece bu değil, işletme sahiplerinin de muhasebecilerinin yaklaşılabilir olduğunu hissetmeleri ve onların da işletmelerindeki finansal okuryazarlığın onları nasıl daha da güçlendireceğini anlamalarını istemeleri gerekiyor.


YARATICILARIN VERGİ İÇİN GİTTİĞİ NEREDEYİZ!
"Denetim, vergi ve muhasebenin göz korkutucu ve korkutucu olduğu yönündeki mitleri çürütüyoruz ve bunun yerine netlik sağlıyor ve bilinmeyenin korkusunu hafifletiyoruz."

"Misyonumuz, yerel girişimcileri destekleme hedeflerini ilerletmek için kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumlarıyla birlikte çalışmaktır."


Stephanie Blakley

Harriet Tubman, in 1868 or 1869 photograph by Benjamin F. Powelson, of Auburn, New York. After the Civil War, in which she was a  Union scout and spy, she returned to her home in Auburn, New York. She settled there in 1858, with the financial assistance o

Hizmetkar liderlik kültürümüz yaptıklarımızı yönlendirir.

"İş kurma felsefemiz, attığımız her eylemi ve aldığımız kararları şekillendiriyor."

Stephanie Blakley

click here words hand lettering vector art drawing
black pointer arrow

Müşteri

referansları

"Huzuru Satıyoruz"

"İşimin ihtiyaç duyduğu şeylerin çözüleceği konusunda kendimi çok daha güvende hissediyorum."

- Siyah Lotus

Instagram

"Stephanie ile çalışmak tam anlamıyla bir lütuftu! İş finansmanımı düzenlememde bana yardımcı oldu ve vergi döneminde bana daha iyi hizmet verebilmek için yıl boyunca daha iyi mali kararlar almam için gerekli bilgiyi verdi. Onun yardımıyla biliyorum ki, İş büyümeye devam edecek."

Instagram

- Wholistics LLC

"İş dünyasında yeniyim ve kağıt üzerinde başarılı ve verimli bir işi nasıl yürüteceğimden emin değildim. Stephanie ve onun harika ekibiyle birkaç ay önce tanıştım ve evet hayatım daha iyi hale geldi. İşimin nasıl olduğunun daha fazla farkındayım. Muhasebe tutmanın yanı sıra işimi doğru şekilde markalamam da gerekiyor. Honeybees Baketique, Stephanie Blakley ve ekibinin yardımıyla daha başarılı olacak. Beni diğer girişimcilerle tanıştırarak ve yeni bir girişim başlatmama yardımcı olarak bugüne kadar yaptıklarınızdan dolayı teşekkür ederim. mağaza konumu."

Golden seal with ribbons. Golden Medal. Award Ribbon.

Toplumsal Kalkınma Hibesi

Resmi Duyuruyu Okuyun

DPD

Chicago

Belediye Başkanı Brandon Johnson

Sıkça Sorulan Sorular

ŞU ANDA HANGİ PAZARLARA HİZMET VERİYORSUNUZ?

Fiziksel olarak faaliyet gösteren ana ofisimiz, finans bölgesinin tiyatro bölgesiyle buluştuğu Chicago'nun hareketli Downtown Loop'unun kalbinde yer alır ve şehrin ulaşım sisteminin kalbinde elverişli bir konuma sahiptir ve Yeni Google Genel Merkezi'nden sadece birkaç adım uzaktadır. Bu mükemmel lokasyonda bile işimizin büyük çoğunluğu, Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerinden müşterilerimiz ve dünyanın dört bir yanındaki ekip üyelerimizle sanal olarak yürütülüyor.

NASIL DANIŞMANLIK AYARLAYABİLİRİM?

Belirli bir sorunuz veya ihtiyacınız varsa ve uzmanlarımızdan birine danışmak istiyorsanız randevu alınması gerektiğini lütfen unutmayın. Booksy platformu üzerinden 7/24 kolayca online rezervasyon yapabilirsiniz. Alternatif olarak ofisimizle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizin için bir randevu ayarlamaktan memnuniyet duyarız. Size yardımcı olmaktan her zaman heyecan duyuyoruz!

mevcut

Müşteri

Gösterge Paneli

Illustration of Barbell

Mevcut muhasebe programınızı yenileyin, müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ve güvenli müşteri vergi portalınıza kolaylıkla erişin! Bu yararlı kaynaklara yönelik bağlantılar, mevcut müşteriler için sayfanın sağ tarafında bulunabilir.

Yarının işletmelerini inşa etmek.

Cheering Kid as Manager at Laptop Computer

Yeni Müşteriler

bize Ulaşın

Linda@downtownlooptaxes.com

312-763-4956

Transparent Tumblr Icon
Facebook Logo Vector

Konumumuz

205 W Randolph St Suite 110 (Lobi) Chicago, IL 60606

black pointer arrow

Defter Tutma Kayıt Planları

İşletme sahiplerini güçlendirme taahhüdümüz

Talep Üzerine Öğrenme

Podcast Mic Icon Vector